Obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky ke stažení zde

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze převodem na bankovní účet. Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme.

Dodací lhůta

Opasky Otomto vyrábíme ručně a odesíláme co nejdříve od zaplacení, nejdéle však do 4 týdnů.  Berte prosím na vědomí, že opasky vyrábíme po přijetí objednávky a zaplacení. O průběhu Vás budeme informovat. Prodloužení termínu dodání zboží není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy.

Jak dopravujeme

Opasky odesíláme prostřednictvím České pošty a služby Balík do ruky, tak i prostřednictvím společnosti DeliBarry. Možná je i domluva na předání zakoupeného výrobku osobně na uvedené adrese. V případě zájmu odesíláme také do zahraničí.

Kontrola po dodání

Každá zásilka je námi pečlivě kontrolována, zabalena a odeslána. Chybovat je však lidské, proto si zásilku se zbožím po převzetí prosím překontrolujte. Pokud zjistíte jakoukoliv nesrovnalost s objednávkou, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky nebo emailem. Případné nesrovnalosti budou obratem napraveny.

Záruka a reklamace

Ke každému výrobku je od nás přiložen lísteček s instrukcemi, jak o opasek pečovat. Záruka se samozřejmě nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí, jako např. vrypy od nehtů, kamenů a ostrých předmětů, přirozené prohnutí a vytažení kůže běžným nošením, utržení, vytržení, proříznutí nebo ulomení části výrobku v souvislosti se špatnou manipulací, deště, namočením, povětrnostními vlivy, vyšisování nebo změna barvy sluncem, apod.

Opasky Otomto vyrábíme kvalitně a při správné péči by se nemělo stát, že bude třeba opasek reklamovat. Pokud se však stane nějaká závada nebo nesrovnalost, neváhejte nás předem kontaktovat telefonicky na tel.: 603 269 527 nebo emailem: kratka@otomto.com a domluvíme se na postupu. Reklamaci vyřídíme co nejdříve, nejdéle však do 30 dnů od obdržení reklamace. Záruční doba trvá 2 roky.

Reklamované zboží je možné převzít osobně nebo zaslat řádně zabalené a s přiloženým formulářem pro uplatnění reklamace (stažení zde).

Na adresu:

Jana Krátká - Otomto

Sochařská 319/4

170 00 Praha 7, Česká Republika

Srdečně děkujeme za objednávku! Věříme, že Vám budou opasky Otomto dělat jen radost a budete se s nimi cítit dobře.

Poučení o možnosti odstoupení od smlouvy ke stažení zde.
Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde.